Simulátor volného pádu

Nyní si můžete vyzkoušet simulátor volného pádu i v Praze. Delší dobu to nebylo možné, ale nyní to možné je. Super vertikální větrný tunel umožňuje létat v prostoru jako kdybyste byli ptáci! Větrný tunel funguje jako simulátor volného pádu a je prostě skvělý. Kdo nezkusil, ten nepochopí.

Žádné letadlo, žádný padák, žádný problém!

Letecký vertikální větrný tunel, čili simulátor volného pádu, je nový druh zábavy nezávislé na počasí, čili indoor, kde si VY můžete vyzkoušet SVOBODU LETU stylem VOLNÝ PÁD! Není zde žádná nutnost skočit nebo padat dolů, prostě volně přejdete do prostoru s proudem vzduchu nahoru. Vnitřní větrný vertikální tunel simulující volný pád se nepoužívá jen nejlepšími specialisty na volný pád (skydivers) na světě, ale také byl vyvinut pro použití širokou veřejností, tak aby si každý mohl vyzkoušet pocit volného pádu z letadla. Nejste letec? Nevadí, tahle skvělá zábava je i pro vás!

Více informací o Simulátoru volného pádu

Simulátor volného pádu umožňuje komukoli, kdo přijde, vyzkoušet si luxusní zážitek volného pádu z letadla a to aniž byste potřebovali padák, zapli si jedinou přezku na pásu nebo strčili nos do letadla. Není potřeba žádných zkušeností, je to pro každého.

Téměř každý, komu je víc než 3 roky, může létat v našem simulátoru.

Jak simulátor volného pádu funguje?

Některé tunely (v teplém klimatickém pásmu) jednoduše nasávají vzduch v přízemí a tlačí jej skrz leteckou rouru a nahoře prostě vzduch končí kdesi v nebi. Jiné tunely recyklují vzduch, takže vzduch cirkuluje. Zespodu letí vzhůru tunelem a tam nekončí kdesi v nebi, ale je odváděn cirkulací zpět dolů a znovu pouštěn, do kruhu.

To znamená, že výfukový vzduch je používán znovu a přesměrován jako nasávaný vzduch. Díky tomu, že je nad vzduchem taková kontrola, je možné plně regulovat atmosféru v leteckém tunelu včetně teploty a to bez závislosti na počasí venku.

S pomocí certifikovaného instruktora poletíte za pouhých 20 minut výcviku. Přijďte oblečení tak jak jste a instruktor a proškolený personál vás provede všemi kroky procesu létání a vás sen – umět létat, se splní!

Více informací o Simulátoru volného pádu

Kdo může létat?

Virtuální letecky tunel je tak bezpečný, že létat může prakticky KDOKOLI! Děti od 3 let a mnoho lidí přes 90 let věku už si let celosvětově vyzkoušelo a zcela bezpečně létali vzduchem, jako ptáci. Jsou zde samozřejmě určitá omezení na zdravotní stav, případně jiné podmínky. To je potřeba prověřit. Klikněte na odkazy výše pro více informací.

Štastný LET!