Větrný tunel (VR + klasické létání) a nyní v AKCI :-)

Patříte mezi nadšence létání ve větrném tunelu? Takový volný pád ve větrném tunelu je luxusní zážitek sám o sobě. Co teprve když je let v tunelu v akci a ještě s ve virtuální realitě .. Jde o kombinaci létání ve větrném tunelu , kde budete mít možnost si vyzkoušet jak klasický volný pád ,tak novinku […]

Slevy a slevové kupony

Že je létání ve větrné tunelu boží,to víme už dlouho. Z tohoto důvodu se snažíme pro Vás zajistit ty nejlepší ceny, novinky a popřípadě různé akce . Přidejte si nás na FACEBOOKU a uvidíte sami 🙂

Jak se na létání ve větrném tunelu připravit?

Objednali jste si let ve větrném tunelu, ale přesně nevíte, co Vás čeká? A co si vzít s sebou? Odpovědi na mnohé dotazy se můžete dozvědět v sekci nejčastějších dotazů. Pokud se ale chcete dozvědět, jak přesně bude Váš let vypadat a na co se můžete těšit, čtěte dále.

Když se ve větrném tunelu nedaří, co se dařit má?!

I přes veškeré snahy instruktorů a učitelů létání se může stát, že se let ne vždy povede podle našich představ. Nejde o žádnou tragédii a jak víme, trénink je základ úspěchu. Občas se ale stane, že nás právě v oné slabší chvilce někdo zachytí na kameru.

Přehled nejnovějších tunelů ve světě

Téměř každý měsíc se v některém koutu světa otevře nové indoor skydiving centrum, neboli  místo, určené k létání vě větrných tunelech. Neuvěřitelný boom zaznamenává létání ve větrných tunelech již posledních několik let. Ať už se jedná o tunely určené k rekreačnímu, sportovnímu či vědeckému účelu, jejich počet závratně roste.

Centrální zdroj informací o létání ve větrném tunelu

Zajímáte se o létání ve větrném tunelu, ale chybí Vám zdroj informací? Chtěli byste se podívat, jak fungují Indoor skydiving centra ve světě? Nebo toužíte po návštěvě některé z plánovaných mezinárodních akcí?

Průvodce větrnými tunely historií k současnosti

Vertikální větrné tunely (označované též jako vzdušné tunely) jsou obecným označením pro stroje, ve kterých se určitou rychlostí pohybuje vzduch. Tyto tunely mohou sloužit k výzkumu aerodynamiky, jako trenažéry pro parašutisty, nebo jako rekreační zábava pro lidi, toužící po adrenalinu.

Nejčastější dotazy o větrných tunelech, aneb co možná nevíte?

Létání ve větrném tunelu, neboli indoor skydiving, má mnoho podob. Od rekreační zábavy, až po seriozní sportovní disciplínu. Tento jedinečný zážitek si tak mohou užívat všichni, od malých dětí až po zkušené parašutisty. Jsou ale nějaká omezení? A mohu zkusit létat, přestože jsem handicapovaný? A je vůbec létání ve  větrném tunelu bezpečné? To všechno se […]

Létají v tunelech také naši sousedé?

Když se před několika lety otevřel v Praze – Letňanech první český vzdušný tunel, byla to dlouho očekávaná novinka, na kterou netrpělivě čekali profesionální letci, parašutisté i lidé, toužící po neobvyklém zážitku. Létání ve vzdušných tunelech může přinášet zábavu a silný adrenalinový zážitek, stejně jako může sloužit parašutistům jako vynikající tréninkový prostředek.