3 skvělá videa ze Skydivingu

Jestli se Vám líbí video záznamy z volných pádů, tak to jste tady správně a mám pro Vás dobrou zprávu: jsou tady další videa! Takže hurá do toho.

Nejde jenom o rekordy ve volném pádu, ani nejde o záznamy ve větrném tunelu, jde o videa z různých super událostí, které se děly po celém světě kolem skydivingu, čili volného pádu z letadla.

Jak už víte, skydiving je vlastně volný pád z letadla, než se parašutistovi rozevře padák. Takže než se padák otevře, tak parašutista prostě padá dolů jak šutr. Ovšem tihle borci si umí tenhle pád náležitě užít a taky to zařídit tak, abychom se potěšili spolu s nimi formou videa.

Takže sledujte tyhle záznamy parašutistů, než se jim otevřel padák 😀

První video záznam je z akce, kdy si víc vzdušných supermanů vzalo speciální oblek zvaný křídlo, který vytvoří z těla takové jakoby křídlo. Pád se tím zpomalí a taky umožňuje letci velmi dobře směrovat a regulovat let.

Jako druhé video jsem vybral záznam ze setkání vzdušných plavců v Chicagu v roce 2012. Jde o sestřih nejpovedenějších záznamů z tohoto setkání. To by tak bylo něco, být tam osobně a plachtit s nimi!

A třetí video je taky pěkná bomba, valte bulvy. Na tomhle videu uvidíte, jak borci umí přesně trefit výšku hladiny vody a jen tak špičkou nohy štrejchnout o hladinu před dosednutím na zem. A to předtím dělají vývrtku ve vzduchu, aby pěkně nabrali rychlost. No bomba.

Tak jste navnadění? Já teda jo a určitě si zajdu do větrného tunelu hned tento týden!

Jestli jste taky náležitě rozpálení na otestování Vašich schopností v proudu vzduchu 270 km/h, tak neváhejte a hned si kupte zážitek ve větrném tunelu:

Chci do větrného tunelu!